ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Sat Mar 29, 2008 2:39 pm1 ). Ndalohen fyerjet ne forum ...
2 ). Ndalohen kyqjet me nick Ofendus ose Provokus...
3 ). Ndalohen sharjet dhe fjalet e ndyta...
4 ). Ndalohen postimet ne vendet jo perkatese...
5 ). Ndalohen postimet pornografike...

6 ). Ndalohen bisedimet ne forum si lloj chati bisedoni vetem per titullin e temes.
7 ). Mos mundohu qe tejeni vetem shfrytezus te forumit per nvojat tuaja personale po postoni edhe ju ne forum
8 ). Ata antar qe deshirojn te bejn kerkes ne forum duhen qe te ken mbi 5 postime ose ajo kerkes nuk mirret parasysh...
9 ). Ne qofte se nje antar poston nje Prog ose diqka qe ju hyn ne pun ateher duhet qe te falenderoni ate antar per punen e tij...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat e Pėrdorimit Lajmrimit-
Kėrce tek: