ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta ndryshojm pamjen e Googles

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Si ta ndryshojm pamjen e Googles   Sat Mar 29, 2008 6:19 pm

Shkojm nė IE apo Mozilla hapim Google.com pastaj, mjafton qe keto codes ti vendosni ne search dhe te shkoni me klik mbi I'M feeling Lucky dhe do te shihni ndryshimet
Keto me posht jan kodet te cilat perdoren (dmth te vendosen ne search)

Kodet:

google l33t
elgoog
google gothic
ewmew fudd
xx-klingon
xx-piglatin
google bsd
google linux
google easteregg
answer to life, the universe and everything
google gizoogle
google bearshare
google microsoft
find chuck norris
google april fool's
google finnish
google black
google christmas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
 
Si ta ndryshojm pamjen e Googles
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutorials-Mesime-
Kėrce tek: