ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nick name Dashuries

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Nick name Dashuries   Sat Mar 29, 2008 5:56 pm

Hape dritaren dhe shiko , hape syrin dhe loto , hape zemren dhe kujto , se vetem ty te dua mos harro.!

---------------------


100 lot? ne syt e mi , 100 deshira qe jeta nuk mi plotsoj ,100 lutje ja b?ja zotit qe vetem ty te takoj..!!---------------------

Zemra zemres
i bon lutje
dashuria e par
fillon me Puthje
zemra e femres
esht hotel
kush don hin
e kush don del
po zemra e mashkullit
eshte si gur kush hin
brenda nuk del kurr

Dashuria ?sht? si Lule po se Respektove u ngule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Re: Nick name Dashuries   Sat Mar 29, 2008 5:56 pm

Te dua derisa te vdes,edhe kur vdes ne nje bot tjeter do te pres!!!!!!!!!

-

Ere e bukur fellad i lehte, mendoj per ty e jo per dhjete, po te kisha afer do te dija qka te bej, por me ket leter nje puthje ta dhuroj..!!
-

Naten vajtoj
Diten t'kujtoj
dashurin tende
kurr sdo ta harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Re: Nick name Dashuries   Sat Mar 29, 2008 5:59 pm

Te dy duart i kisha futur ne zjarr se ti me tradhton mendja sma kish marr..!


Sa e embel eshte jeta.Sa e embel eshte rinija Por me e embla qenka dashurija.

---------------------------

Nje lot i Rand nga Syt e mi me ra nga malli qe kam per ty kjo zemer po qan per Yllin e nates qe shum e don!

Nese me don tregoma te verteten nese nuk me don mos ma shkatrro jeten..!


------------------------

Mos i beso askujt ,mos e urej veten ,por me beso mua qe per ty jap jeten,te dua ne mengjes te dua naten vone ,Te DUA ,PERGJITHMONMa shkuaj nje leter mos te dhimbet fleta se mu per ty nuk me dhimbet jeta ti je zjarr un jam prush me na nda smundet askush

-

E shikoj shiun qe bie pa pushim dhe mendjen e kam te ti shpirti im, ?do pik e shiut qe bie mbi xham eshte nje puthje per ty qe afer ste kam.

-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nick name Dashuries   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nick name Dashuries
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Poezi-
Kėrce tek: