ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Budalla

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Budalla   Sat Mar 29, 2008 3:35 pm

budalla


NJėher na ishte njė klasė shumė zhurmėtare. Hyn mėsusi tuj bėrtit e thot ;!
let qohen nė kamb ata qė janė budall ??!!, dhe mbas nja 10 sekondave qohet njani nė kamb. Mėsuesi thotė Ja qe e gjetum budallėn e klasės. Ai i thotė jo bre mėsues se mė erdhi gjynah me tė lanė vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
 
Budalla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor-
Kėrce tek: