ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Mar 29, 2008 3:29 pm

Shkova ne shpi

Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u
shetit rruges nuk e shohin ni grop
te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn
me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet
edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta
nese nuk dalum une shkova ne shpi.

Hasa Hysa

U kan Hasa edhe Hysa hasa u kan i meqem
e hysa u kan budall edhe jon shku me
ni provim te historis edhe u hi hysa. Ja ka bo
profesori a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bot ai ka than hitleri ne cilin vit ka vdek ja ka bo 1948 a ka pas jet para dinisaurve
ai ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo hasa hyses
pergjigjet ishin hitleri 1948edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu edhe u hi hysa ja ka bo profesori qysh e ki
emrin ai ka than hitler sa vjet i ki ai ka thon 1948 a je budall.... shkenca e ka zbulu bota nuk osht tu besuhasa e husa ne burg

hasa e husa ishin kon ne burg e hasa
mer ni gur e nis me shkrujt te muri i thot
husa mos o has mos shkruj se po na perzan
prej burgu...


Violina

Jon kan Hasa e Hysa edhe e kan ble ni
violin e o dasht me qu en katin e 100.E
tash kur mrrijn te kati i 94 ja bon Hasa Hysen hys e
kom ni lajm tmir e ni lajt t'keq cilin lajm po don me ta
tregu tparin Hysa ja bon tmirin Hasa ja bon Lajmi i mir
osht qi edhe 6 kat e mrrijna e lajmi i keq osht qi e kena
gabu Hymjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Klasa e par   Sat Mar 29, 2008 3:37 pm

Klasa e par


u kna ni djal dhe nena e tij i ka than kur te shkojsh ne klas te pare kur te pyet mesuesja sa vjet i ki i thua gjasht , kur te pyet si qyesh it hua adrian ,dhe kur te pyet a po rritesh i thua kapak.Pasatj kur shkoi ne shkoll ne kklas te par mesuesja e pyet si e ki emrin i tha gjashte ,sa vjet iki i thot adrian , dhe mesuesja i thati a po ban hajgare me mua ky i tha kapak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sat Mar 29, 2008 3:40 pm

U kon Zezaki,Japani,Shqiptari edeh tret lypin pun.
shkon zezaki me ni restorant edhe lyp pun i thot shefi jo se je i zi mi tut myshterit edhe kthehet
shkon japani qaty thot mu a me pranoni edhe i thot shefi jo se i ki syt e kqi mi tut myshterit edhe ai kthehet
kur t'shkon shqiptari thot e mu a mpranoni tho shefi e ty po se ti koke i mir pa ni behane ...e i thot neser en 7 me dla en Pun
I thot shqiptari masnej japanit qom neser en 7 me dla npun e jo si ju japant qi qohi en 5 i thot japani anii
Tnestrit qohet japani ne 5 edhe i vjne inat pse si ka pranu kta dy e shqiptarin po ......edhe ja lyn ftyren me ngjyr te zez kur boet 7 ora e qon shqiptarin me dal en pun ....neiise veshet shkon en baj edhe kur don mi la Syt thot :
qyqyy qfar budalle japani nven si mem qu mu e Ka qu Zezakin hahahah.....

Ne kuptofshi.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sat Mar 29, 2008 3:42 pm

Takimi Rugoves me Papen....( n'gjarje e vertet )

Shkon rugova mu taku me papen .....neiise rrin aty edhe i thot papa ajde dalim e shetitem....Edhe hyp papa i grah kerrit i thot rugova un permas pe ulna se du mu shtreh :A
qaq Shpejt qi i grah papa e nalin Policiaa....edhe e thirr kolegen i thott kukuuu jom k ae denoj more ni njeri shum tnalt ....i thot sa boco koka i nalt kryetar i qytetit a qka ....i thot jo bre shum mat nalt shum teper vlla....qka koka vlla ai kryetar i italis aa qka vlla....i thot jo more shum ma i nalt .....i thot qka vlla koka kryetar i SHBA....thot jo more ma i nalt shum ma i nalt....i thot e qka koka vlla Ai.... i thot oo bre qaq i NAlt sa edhe Papen Shofer e paska ....hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Humor-
Kėrce tek: