ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zogu Robot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: Zogu Robot   Sat Mar 29, 2008 3:16 pm

Zogu robot, qe nga larte do te kontrolloj njerezit: Ne Holland eshte projektuar nje paisje qe do te ruaje ndertesat dhe trafikun nga larte ne formen e nje dallendysheje. Prototipi do te jete gati ne pranveren e ardheshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
 
Zogu Robot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: