ForumPortalliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E PA BESUESHME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
The-Ridik
Admin
avatar

Numri i postimeve : 53
Registration date : 28/03/2008

Character sheet
Coment:

MesazhTitulli: E PA BESUESHME   Sat Mar 29, 2008 3:10 pm

Njė burrė nga Karakasi, i cili ishte deklaruar i vdekur, u zgjua nė morg nga dhimbja e padurueshme kur doktorėt filluan me autopsinė. Carlos Camejo, 33-vjeēar, u deklarua i vdekur pas njė aksidenti nė autostradė dhe u dėrgua nė morg, ku kontrolluesit filluan nga puna e tyre. Ata e
kuptuan menjėherė se diēka nuk shkonte kur 'i vdekuri' po gjakosej. Menjėherė vendosėn qė qepin vendin qė kishin hapur nė fytyrė. "U zgjova se dhimbja ishte e padurueshme", thotė Camejo pėr median "El Universal". Gruaja e vrerosur ishte nisur pėr tė identifikuar trupin nė morgun e qytetit, por pėr fatin e saj e gjeti bashkėshortin nė korridor - dhe gjallė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://the-ridik-hacker.lifeme.net
 
E PA BESUESHME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kuriozitete te ndryshme-
Kėrce tek: